Perfekcyjnie połączymy listwy na Twojej podłodze

PRAKTYCZNE PORADY I POMYSŁY NA ARANŻACJE

ZAINSPIRUJ SIĘ
15/12 131 Poradniki

W świecie wykończeń podłogowych istnieje kluczowy element, który zapewnia trwałość, estetykę i solidność wykończenia – profesjonalny klej do listew. Marka Yutra Pro przedstawia wysoce
zaawansowany produkt, stworzony z myślą o montażu listew drewnianych, PCV, MDF, poliuretanowych lub metalowych na różnorodnych powierzchniach podłogowych.

Solidne i trwałe połączenie

Klej Yutra Pro to nie tylko standardowy produkt. Jego główne cechy to wytrzymałość i trwałość, zapewniające niezawodność połączenia nawet w warunkach intensywnego użytkowania. Bez względu na obciążenie czy ruch na podłodze, ten klej doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz w prywatnych domach.

Szybkie wiązanie, wydajna instalacja

Jego cecha - szybkie wiązanie charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co umożliwia szybką i wydajną instalację. Po zastosowaniu kleju, powierzchnia może być natychmiast użytkowana. Elastyczność kleju pozwala na dopasowanie listew do nierówności podłoża, zapewniając idealnie dopasowane wykończenie.

Odporność na wilgoć

Klej "Yutra Pro" jest również odporny na wilgoć, co gwarantuje stabilność połączeń nawet w wilgotnych warunkach, jakie występują w łazienkach czy kuchniach. Dzięki swojej wszechstronności, produkt znajduje zastosowanie nie tylko przy montażu listew, ale również przyklejaniu ram, parapetów, blatów, ekranów czy osłon tablic.

Uwagi dotyczące stosowania

Nie zaleca się stosowania kleju  do polietylenu (PE) i teflonu (PTFE), jednakże może być aplikowany na powierzchniach wilgotnych. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją, korzystać z odpowiednich środków ochrony osobistej oraz przestrzegać przepisów dotyczących utylizacji zużytych opakowań i resztek produktu. Klej Yutra Pro to gwarancja nie tylko wysokiej jakości, ale także trwałości i elastyczności.

Dzięki niemu połączenia listew z podłogą są solidne, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd pomieszczenia. To produkt, który docenią zarówno profesjonaliści, jak i wymagający klienci, szukający solidnych rozwiązań w wykończeniach podłogowych.

PODŁOGI YUTRA
ZOBACZ WIĘCEJ