Listwy pełne

LISTWY ALPHA

ALPHA: jedna listwa – 3 sposoby montażu – na wkręty, na klej, bez narzędzi! Nowa listwa przypodłogowa Alpha to nie tylko eleganckie wykończenie wnętrza. Tym, co ją wyróżnia, jest innowacyjny system montażu. Mocowanie listew przypodłogowych Alpha to opatentowane rozwiązanie oferujące najlepszy montaż listew przypodłogowych na rynku. Zapewnia ciągłe dociskanie profilu do ściany i podłogi, dzięki czemu nie ma możliwości powstania szczeliny. Elastyczny rdzeń, trwała powłoka i przestronna komora na przewody tworzą z Alphy listwę, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Listwa wykonana z hybrydowego PVC charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością, odpornością na uderzenia i wilgoć. Doskonały nadruk cyfrowy umożliwia idealne dobranie koloru listwy do paneli czy stolarki drzwiowej.

LISTWY SIERRA

Listwy z kolekcji SIERRA swoim kształtem oraz technologią produkcji nawiązują do tradycyjnych rozwiązań wykończenia podłóg drewnianych i wysokogatunkowych paneli podłogowych. Profile wykonane są w technologii hybrydowej, w której wewnętrzną część listwy stanowi spieniony materiał PVC pokryty trwałą, estetyczną powłoką dekoracyjną. Specjalna powierzchnia umożliwia malowanie listwy farbami emulsyjnymi.

AKCESORIA MONTAŻOWE - ALPHA

W naszej ofercie znajdują się klipsy montażowe beznarzędziowe Alpha - 25 szt. oraz klipsy montażowe plastikowe Alpha - 25 szt. Produkty te uzupełniają system mocowania listew przypodłogowych Alpha, który jest opatentowanym rozwiązaniem, zapewniającym ciągłe „dociskanie” profilu zarówno do ściany, jak i do podłogi, dzięki czemu nie ma możliwości powstania szczeliny, która jest uporczywym problemem przy tradycyjnym montażu, a także umożliwiającym montaż profilu bez użycia wkrętów czy kleju.

Akcesoria montażowe

Listwy PVC

LISTWY LIMA

Listwa przypodłogowa LIMA – prosta w swej formie a jednocześnie stanowiąca prawdziwą ozdobę wnętrza. Jest nośnikiem nowoczesnego designu i wzornictwa. Dotykając Limy ulegamy wrażeniu obcowania z naturą – jej powierzchnia posiada strukturę drewna tzw. wood effect. Pasuje do każdego wystroju i jest doskonała w utrzymaniu. Dwie gumowe końcówki idealnie zabezpieczają podłogę i dopasowują się do ściany. Unikalny, prosty montaż i solidne mocowanie pozwala na wielokrotne zakładanie i zdejmowanie górnej części listwy. Jest to genialne rozwiązanie przy remontach, czy tapetowaniu, nie musimy wówczas odkręcać całej konstrukcji. Nieodłączną cechą listwy przypodłogowej jest jej praktyczne zastosowanie, czyli maskowanie i separowanie kabli oraz przewodów.

INNE ELEMENTY NAROŻNIKI, ZAŚLEPKI, ŁĄCZNIKI

Narożniki do listwy przypodłogowej służą do łatwego łączenia listew w narożniku wewnętrznym i zewnętrznym oraz zakończenia listwy przy opasce drzwiowej. Łączniki służą do połączenia listew po ich długości w pomieszczeniach.

Narożniki zewnętrzne

Narożniki wewnętrzne

Przewiń do góry